Позачергова атестація.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Юлія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Допоможіть, будь ласка, вирішити питання щодо позачергової атестації. В начальному закладі працюю15 років, атестувалася у 2018/2019 н.р., у березні 2019 року було присвоєно кваліфікаційну категорію "спеціаліст І категорії". Хочу атестуватися у 2021 році позачергово на кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії". З Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників ознайомлена, вважаю, що виконана мною робота за 2 роки та отримані професійні здобутки дають підстави для присвоєння мені чергової кваліфікаційної категорії.
Типове положення твердить, що позачергову атестацію можна проходити через 2 роки після попередньої. Чи можу я атестуватися у 2020/2021 н.р., якщо 2 роки буде у березні 2021 року, коли будуть присвоювати кваліфікаційну категорію. Атестаційна комісія не дозволяє атестуватися, бо на момент написання заяви немає 2 роки.
Допоможіть, будь ласка, вирішити це питання. Допоможіть відстояти своє право.
На які документи опертися? (В положенні про атестацію чітко не сказано про ці 2 роки, і кожен розуміє по-своєму).

З повагою,

Юлія

Міністерство освіти і науки, Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

 

 

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]