Повторно: Закупівля фабрик друку для шкіл міста

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олена Шаля, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

ПОВТОРНО (запит уточнено)

Доброго дня!

17 вересня 2018 року нами Управлінню освіти Краматорської міської ради було направлено цей запит - відповіді на 12.10.2018 немає, хоча за Законом України відповідь мала надійти 24.09.2018.

У разі ненадання або надання неповної інформації, ми будемо оскаржувати бездіяльність розпорядника інформації відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

За інформацією міністра освіти і науки Лілії Гриневич, на оснащення освітнього середовища виділили понад 1 млрд грн. Щоправда, за словами Лілії Гриневич, ці кошти і досі не вдалося у повному об'ємі освоїти.

"Незважаючи на те, що субвенція на фабрики друку пішла з уряду у січні 2018 року (а такі копі-центри є вкрай необхідними для початкової школи, адже запровадження НУШ передбачає видруковування та копіювання багатьох матеріалів), а друга – 4 місяці тому, ці гроші й досі не витрачені до кінця. Не всі органи місцевого самоврядування змогли ще впоратися із закупівлями. Якщо ми говоримо про фабрики друку, то цю субвенцію у майже 164 млн грн смогли витратити вчасно лише 66%, а велику на 1 млрд грн витратили лише на 44%. У кожну школу має бути куплена фабрика друку. Вчитель зможе роздруковувати потрібні матеріали і роздавати завдання дітям", – відзвітувала урядовець.

Нас поінформовано, що для нашої школи не буде закуповуватися фабрика друку.

Також Управлінням освіти Краматорської міської ради раніше надавалася інформація про те, що закуповуватимуться інтерактивні дошки для кожного першого класу. По факту - для школи буде придбано 1 інтерактивний комплекс, а перших класів три.

Відповідно до вищевикладеного, просимо надати таку інформацію:

1. Яким є обсяг державних коштів, що фактично виділені/будуть виділені з метою оснащення освітнього середовища НУШ з державного бюджету та бюджету міста у 2018 році, зокрема, на закупівлю фабрики друку, ламінатора, ноутбуків, інтерактивних дошок (для кожного класу) для перших класів ЗОШ №9. Якщо кошти досі не виділені, то коли вони будуть виділені?

2. Що з перерахованого вище вже закуплено та передано до школи?

3. Що зі згаданого переліку буде закуповуватися ще та у які терміни?

4. Щодо інтерактивних дошок: чи мають діти, у кабінеті яких цього року встановлено/буде встановлено інтерактивну дошку, наступного року поступитися цим кабнетом з інтерактивною дошкою першачкам наступного року набору?

З повагою,

батьки 1-б класу ЗОШ № 9

Краматорська міська рада

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Приймальня УО, Краматорська міська рада

1 Attachment

--
Управління освіти Краматорської міської ради