Повторно! Степанівська сільська рада.

Доброго дня!

18 вересня 2018 року, через інтерент-ресурс "Доступ до правди" я звернувся до Херсонської обласної ради із запитом на надання публічної інформації (посилання: https://dostup.pravda.com.ua/request/sti...) такого змісту:

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- про кількість сесійних засідань, які були з 1 січня 2017 року по 1 вересня 2018 року в Степанівській сільській раді (м. Херсона), а також надати по кожному депутату інформацію щодо пропусків
сесійних засідань у цей період.

Додатково просимо надати за вищезазначений період список депутатських запитів (звернень) із зазначенням автора і теми, які здійснювалися депутатами Степанівської сільської ради (м.Херсона).

Прошу надати, за наявності, копії документів про здійснення повноважень депутатами та проведення особисти прийомів Степанівської сільської ради (м.Херсон) з 1 січня 2017 року по 1 вересня 2018 року .

Прошу надати, за наявності, копії звітів про діяльність Степанівської сільської ради (м.Херсон) та Степанівського сільського голови (тимчасово виконуючого обовязки сільського голови) з 1 січня 2017 року по 1 вересня 2018 року .

Прошу надати, за наявності, копії документів про фінансово-господарську діяльність, копіїї договорів з фінансового-господарської діяльності Степанівської сільської ради (м.Херсон) та Степанівського сільського голови (тимчасово виконуючого обовязки сільського голови) з 1 січня 2017 року по 1 вересня 2018 року .

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації" відповідь на запит повинна бути надана прятягом 5 днів.

Однак, станом на 04.10.2018 відповіді та будь-яких документів на вказаний запит не надано.

ПОВТОРНО, прошу надати запитувану інформацію (відомості/документи) із зазначених питань.

З повагою,

Віктор Котляр

Від: Приёмная_ Херсон
Херсонська обласна рада

Посилання