Повторно щодо програми соціально-економічного та культурного розвитку за 2016 та 2017рр.

Олександр Андрєєв

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Копію програми соціально-економічного та культурного розвитку та копії додатків до програми соціально-економічного та культурного розвитку на 2015 рік.
2.Копію програми соціально-економічного та культурного розвитку та копії додатків до програми соціально-економічного та культурного розвитку на 2016 рік.
3.Копію програми соціально-економічного та культурного розвитку та копії додатків до програми соціально-економічного та культурного розвитку на 2017 рік.
4.Проект програми соціально-економічного та культурного розвитку на 2018 рік.

З метою економії бюджетних коштів ,прошу відповідь поштою не надсилати,відповідь на запит та відскановані копії запитуваних документів прошу викласти на сайті https://dostup.pravda.com.ua .

Прошу надати відповідь на запит у встановлений законом строк.Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше 5 робочих днів з дня отримання запиту.
В разі ненадання або надання неповної інформації, бездіяльність розпорядника буде оскаржено відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до суду або Омбудсмана.
За порушення Закону «Про доступ до публічної інформації» передбачено притягнення керівника о.м.с. або уповноваженої особи о.м.с.,до адміністративної відповідальності з накладенням штрафу у розмірі від 425 до 850 грн (25-50 НМДГ).

З повагою,
Андрєєв Олександр Вікторович ,
керівник РГО «Кремінський центр правової інформації,консультації та допомоги «КОЛОХОРТ»,
ЄДРПОУ 38817298 ,
+380509388236