[ПОВТОРНО] Щодо плану запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Україні

Лебедь Михайло Олексндровч

Доброго дня!

Доводжу до Вашого відома, що у відповіді № 17-18/2351 від 5.12.2018 на мій попередній інформаційний запит від 29.10.2018 заступниця директора Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю, начальниця Управління забезпечення доступу до публічної інформації Секретаріату Кабінету Міністрів України Роксолана Стадник повідомила мене про статус розробленого Міністерством оборони України проекту плану запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Україні. В той час як мій запит від 29.10.2018 стосувався документів Кабінету Міністрів, а не документів Міністерства оборони.

З огляду на це, а також на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати мені відпоідь на питання:
1). Чи Кабінет Міністрів України ввів в дію план запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Україні на виконання Указу Президента України №393/2018 «Про введення воєнного стану в Україні»?

А також ПОВТОРНО прошу надати мені копії наступних нормативно-правових актів:
2). копію плану запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Україні, який мав ввести в дію Кабінет Міністрів України на виконання Указу Президента України №393/2018 «Про введення воєнного стану в Україні»;
3). копію постанови Кабінету Міністрів України, якою затверджено цей план.

Копії документів прошу Вас надіслати як у письмовій формі на адресу: 87515, м.Маріуполь, пр.Миру, 85, а/c № 102, так і в електронній формі (скан-копії документів або гіперпосилання на них) на електронну поштову скриньку сайту «Доступ до правди».

Прошу Вас надати відповідь на цей запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту, як це визначено у ч. 1 ст. 20 Закону «Про доступ до публічної інформації». Готовий відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк у разі, якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, як це визначено у ч. 2 ст. 21 Закону «Про доступ до публічної інформації».

Нагадую, що згідно з ч. 2 ст. 1 Закону «Про доступ до публічної інформації», публічна інформація є відкритою, крім випадків, встановлених законом.

Лебедь Михайло Олександрович,
член правління ГО «Правозахисна ініціатива»
10.12.2018

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

1 Attachment

Відповідь у вкладеному файлі.

показати цитоване

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

2 Attachments

Відповідь у вкладеному файлі.

показати цитоване