Повторно просимо надати відповідь.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Леся Миколаївна Ракоча, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Леся Миколаївна Ракоча

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію.

ПОВТОРНО звертаємось до Уповноваженого Верховної ради України з прав людини.

Звернення від 22 січня 2016 року «Які результати відкритих проваджень Уповноваженого Верховної Ради з прав людини за нашими скаргами?» залишилось ПОЗА ВАШОЮ УВАГОЮ.

Мова йде про більше як 30-ть скарг, які ми на протязі 2015 року (починаючи з лютого місяця 2015 року) надіслали на ім’я Уповноваженого Верховної ради України з прав людини.

Хотіли і хочемо знати, які РЕЗУЛЬТАТИ відкритих ПРОВАДЖЕНЬ на скарги ТОГО «ПРАВДА», а саме: інформацію, коли були відкриті провадження, номер провадження, на якій стадії розгляду знаходиться справа (або закриття справи: дата і рішення), (провадження , які тягнуться на протязі півроку - рік…, при цьому - жоден порушник закону не був покараний, у зв’язку із тим, що терміни, передбачені ст.38 Кодексом України про адміністративні правопорушення, уже давно ПРОМИНУЛИ).

Тому повторно звертаємось до Вас НАДАТИ зведену (узагальнюючу) детальну ІНФОРМАЦІЮ щодо РЕЗУЛЬТАТІВ відкритих Уповноваженим Верховної ради України з прав людини ПРОВАДЖЕНЬ на скарги ТОГО «ПРАВДА», які надіслані до Уповноваженого Верховної ради на протязі 2015 року.

З повагою, Ракоча Л.М., ТОГО «ПРАВДА».

Папарига, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини

1 Attachment