Повторно! Про реєстрацію НПА МОН України щодо ведення ділової документації загальноосвітніми навчальними закладами

Олександр Світличний

Доброго дня!

10.01.2018року мною було подано запит https://dostup.pravda.com.ua/request/pro..., на який я досі не отримав жодної відповіді.
У зв'язку з чим та на підставі Закону України «Про доступ до публічної інформації», повторно прошу надати наступну публічну інформацію, яка становить суспільний інтерес, із документами, які підтверджують таку інформацію:

чи подавалися на державну реєстрацію наступні нормативно-правові акти:
1. Наказ Міністерства освіти і науки України від 23.06.2000 № 240 "Про затвердження Інструкції з ведення ділової документації у загальноосвітніх навчальних закладах I-III ступенів"
2. наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 10.05.2011 № 423 Про затвердження єдиних зразків обов’язкової ділової документації у загальноосвітніх навчальних закладах усіх типів і форм власності, в тому числі прошу надати інформацію чи проводилась правова експертиза на відповідність Конституції України та законодавству України зазначених нормативно-правових актів.
У разі якщо зазначені нормативно-правові акти проходили таку правову експертизу, то прошу повідомити чи було вирішено під час такої експертизи питання щодо наявності у міністерства (надати копію висновку), яке прийняло такі нормативно-правові акти, відповідних повноважень на прийняття таких актів, та якими саме нормативно-правовими актами передбачено такі повноваження, з огляду на те, що в зазначених актах відсутні посилання на конкретні пункти і статті відповідних нормативно-правових актів.

З повагою,
Олександр Світличний