Повторно! Припинення ОСББ

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Яка процедура ліквідації Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (надалі - ОСББ)у випадку прийняття Міністерством юстиції України наказу про скасування реєстраційної дії в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань щодо реєстрації ОСББ?

2. З часу якого часу Наказ Міністерства юстиції України прийнятий за результатами розгляду відповідної скарги Комісієї з питань розгляду скарг у сфері державної реєстарції, набирає чинності (вступає в дію)?

3. З якого часу припиняється правоздатність ОСББ?

4. З якого часу ОСББ вважаються припиненим?

Наголошую, що у разі ненадання або надання неповної інформації, я оскаржуватиму бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

З повагою,

Анна