ПОВТОРНИЙ ЗАПИТ.Аудит ДП "Укртелефільм", відсутність інформації про оплату праці осіб при підготовці Євробачення 2017

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Людмила Половинська, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Людмила Половинська

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Згідно сторінок 32-33 Звіту Рахункової палати від 24.07.2018 №19-4
п.4.1 Аналіз використання коштів, спрямованих НТУ / публічному акціонерному товариству "Національна суспільна телерадіокомпанія України"/ на оплату праці осіб, залучених до підготовки та проведення Євробачення, прошу надати мені для ознайомлення документи про виплати гонорарів за виступи та репетиції всім зазначеним у звіті на сторінках 32-33 особам, без персональної інформації.
Уточнювальна інформація до запиту. На жаль у Звіті Рахункової палати відсутній аналіз оплати праці вокалістів та артистів балету, які працювали під час репетицій конкурсу Євробачення 2017 в Києві з початку березня 2017 року до початку травня 2017 року. Всі вокалісти та артисти балету були відібрані для цієї роботи на Всеукраїнському конкурсі, який проводили НТКУ та ЄМС у лютому 2017 року. Всі вокалісти виконували НАЖИВО вокальні номери, надані країнами учасниками конкурсу, підбирали костюми та грим за власні кошти. Репетиції відбувались кожного дня з ранку до вечора, для відточення найдосконалішого телевізійного показу учасників конкурсу від різних країн під час Прямих єфірів. Все спілкування під час репетицій відбувалось англійською мовою. Знання англійської на рівні вільного спілкування, високий професійний рівень вокального виконання - умова конкурсу НТКУ. Слід зазначити, що молодих виконавців просто ОБМАНУЛИ і не заплатили в повному обсязі за тривалу та самовіддану працю під час підготовки конкурсу Євробачення 2017. РАХУНКОВА ПАЛАТА навіть не внесла в свій ЗВІТ відомості про репетиції та про артистів, які були задіяні під час підготовки Євробачення 2017 в УКРАЇНІ!
2.Терміни проведення АУДИТУ у 2019 році ДП "Укртелефільм" що знаходиться в Києві , на вулиці Туманяна, 15. 3.Копію доручення Голови Держкомтелерадіо України Наливайка О.І. спрямоване Голові комісії з реорганізації ДП "Укртелефільм" Аврахову Т.Г. з вимогою надати письмову відповідь про розгляд Кредиторських вимог Половинської Л.Ф. зареєстрованих у приймальні громадян Кабінету міністрів України 27 лютого 2018 року. Кредиторські вимоги були надіслані до Держкомтелерадіо України та спрямовані до розгляду Аврахову Т.Г. у березні 2018 року. На особистих прийомах громадян Наливайком О.І. 17.10.2018 , 16.01.2019 та 21.02.2019 мною було заявлено про відсутність письмової відповіді від Аврахова Т.Г.
щодо розгляду кредиторських вимог до державного підприємства студія Укртелефільм, на якому на цей час знаходиться моя трудова книжка, і мною не підписаний наказ про звільнення.
У відповіді прошу цитувати мій запит у повному обсязі.

З повагою,

Людмила Половинська

Олександра Акіменко,

2 Attachments

--- Повідомлення, що пересилається ---
Від кого: "Климович В.С." <[email address]>
Кому: <[email address]>
Тема:
Дата: 21 травня 2019, 11:22:26

 

Людмила Половинська

Доброго дня! Прошу надати ЗАПИТУВАНУ інформацію!

З повагою,

Людмила Половинська

Людмила Половинська залишив коментар ()

Команда Червака демонструє кричущу непрофесійність та кругову поруку. Всі "держслужбовці" відділу публічної інформації Держкомтелерадіо члени гуртка ГО ім. Червака....Це ганьба для України. Пристосуванці, головна мета яких викручуватись і ховатись від відповідальності для збереження посад. ГАНЬБА КОМАНДІ ЧЕ-БО-БО!!!