Повторний запит "Замовчення результатів конкурсу, контракт з Пехньо Т.В."

Семенюк Наталя

Доброго дня!

Ви не надали інформацію !

Повторно прошу на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, надати наступну інформацію (наступні документи):
"Станом на 24.11.2020 року на веб-сайті Департаменту охорони здоров’я КМДА (http://health.kievcity.gov.ua/content/po...) наявна загальнодоступна інформація, що конкурс на зайняття посади керівника КНП «КМПБ № 2» 29.07.2020 не відбувся і буде призначено новий, а на офіційному сайті КНП «КМПБ № 2» (https://www.roddom2.kiev.ua/page/adminis...) ПЕХНЬО Т.В. значиться як діючий керівник.
Прошу надати інформацію:
- якого числа і яким таємним шляхом, оминаючи конкурс та висвітлення для громадськості, відбувся новий конкурс на посаду керівника КНП «КМПБ № 2»?
- хто видав розпорядження не розміщувати інформацію щодо конкурсу на сайті Департаменту охорони здоров’я КМДА?
- за підписом якої посадової особи і якою датою укладено новий контракт з ПЕХНЬО Т.В.?
- ким саме Департаментом охорони здоров’я КМДА чи новим керівником КНП «КМПБ № 2» порушено ряд статей Закону України «Про доступ до публічної інформації» ?"

Прошу надати відповідь у визначений законом термін електронною поштою, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Відповідно до статті 24 Закону України « Про доступ до публічної інформації» та Кодексу про адміністративні правопорушення за ненадання точної та повної інформації на запит передбачено адміністративну відповідальність..

У разі ненадання, або надання неповної інформації, я буду оскаржувати бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 Закону України « Про доступ до публічної інформації» та до КМДА, вищого органу, суду або Омбудсмана.
З повагою,

Семенюк Наталя

health, Департамент охорони здоров’я

1 Attachment