Повторний запит відлов безпритульних тварин

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви ГО ВОЗЗ, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Копію договору з КП "Ласка" (м. Луцьк) про відлов, вакцинацію та стерилізацію безпритульних тварин на території міста Біла Церква.
2. Копію дозволу Управління держспоживслужби м.Біла Церква на перевезення безпритульних тварин з м. Білої Церкви до м.Луцька (КП "Ласка") та повернення їх із м. Луцька до м. Біла Церква після домовлених процедур відповідно до діючого законодавства відповідно до п.23 Постанови Кабінету Міністрів України №1402 від 16.11.11р. “Про затвердження Правил транспортування тварин” та
згідно положень Закону України “Про ветеринарну медицину, ст..15. п.6..
У разі ненадання або надання неповної інформації, ми оскаржуватимемо бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.
З повагою,

Громадська організація "Волинське об'єднання зоозахисту"

З повагою,

ГО ВОЗЗ

Білоцерківська міська рада

This is the mail system at host alpha.belcom.net.ua.

I'm sorry to have to inform you that your message could not
be delivered to one or more recipients. It's attached below.

For further assistance, please send mail to postmaster.

If you do so, please include this problem report. You can
delete your own text from the attached returned message.

The mail system

<[Білоцерківська міська рада request email]>: temporary failure

Посилання