Повторний запит стерилізація тварин Ласка

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Рудь Наталія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Рудь Наталія

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Скільки безпритульних тварин в м.Луцьку було зафіксовано у 2016 році ?. Додайте копію затвердженої методики підрахунку безпритульних тварин, яку використовували при підрахунку. Хто і коли виконував, хто фінансував і в якому обємі і хто приймав звітність по даному питанню. Копії відповідних розпоряджень, актів та результатів моніторингу чисельності безпритульних тварин у місті Луцьку
2. По 2017 році. Скільки тварин стерилізувало КП Ласка?Скільки з них безпритульних тварин м.Луцька, скільки з них привезених з інших міст, скільки з них були домашніми?Додайте копії відповідних актів.

З повагою,

Рудь Наталія

З повагою,

Рудь Наталія

Загальний відділ (публічні запити), Луцька міська рада

КП "Ласка",