Повторний запит щодо обліку

Станіслав Сушко

Доброго дня!

На мій Запит щодо обліку від 25 жовтня 2021 року, який було надіслано на сайті "Доступ до правди" (посилання: https://dostup.pravda.com.ua/request/zap...) Фондом державного майна України не було надано відповідь у строки, передбачені ЗУ «Про доступ до публічної інформації».
У зв'язку з тим, що не надання відповіді на вищезазначений запит безпосередньо впливає на мої громадянські права, та обмежує мої права на публічну інформацію відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації" я вимушений подати цей запит з тими-ж питаннями, що і в попередньому запиті.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Надайте інформацію, чи обліковується у Єдиному реєстрі об'єктів державної власності та чи є обєкти нерухомого майна державної форми власності за адресою: Повітряна, 2 м. Дніпро та вул. Маршала Малиновського, 98, м. Дніпро.

З повагою,

Станіслав Сушко

Станіслав Сушко

Доброго дня!

У зв'язку з отриманням відповіді на перший запит, відсутня потреба у отриманні відповіді на повторний запит того-ж змісту.

З повагою,

Станіслав Сушко

Pelykh O. M., SPFU, Фонд державного майна України

1 Attachment