Повторний запит щодо Нового будівництва

Станіслав Сушко

Доброго дня!

05 травня 2021 року мною на ім'я Дніпровської міської ради, за допомогою сайту Доступ до правди було направлено Запит щодо Нового будівництва. Відповідно до положень ст. 20 ЗУ "Про доступ до публічної інформації", Дніпровська міська рада мала надати відповідь в строк, який не перевищує п'яти робочих днів з дня отримання запиту. Таким чином, відповідь мала бути надана не пізніше 12 травня 2021 року.
Проте, всупереч положенням ст. 20 ЗУ "Про доступ до публічної інформації" на момент подання даного запиту відповіді на попередній запит мною не було отримано. У зв'язку з вищезазначеним, я вимушений звернутись з цим повторним запитом.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Надайте інформацію, чи розглядався на архітектурно-містобудівній раді проект або інша містобудівна документація стосовно «Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення по проспекту Гагаріна, 50,52,54,56 у м. Дніпро»?
2) Якщо відповідь на перше питання ствердна, то прошу повідомити, які результати розгляду та чим ці результати розгляду оформлені.
3) Надайте інформацію, чи надавались містобудівні умови на «Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення по проспекту Гагаріна, 50,52,54,56 у м. Дніпро»?
4) Якщо відповідь на третє питання ствердна, то прошу надати містобудівні умови на «Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення по проспекту Гагаріна, 50,52,54,56 у м. Дніпро».

З повагою,

Станіслав Сушко

archplan, Дніпровська міська рада

2 Attachments

Відповідь на звернення від 18.05.2021 №37/1359