ПОВТОРНИЙ ЗАПИТ Продаж пам'ятку архітектури "Житловий будинок 1753 рік(18 ст.)

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Аліна Шершень, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Аліна Шершень

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Департамент економіки та розвитку інфраструктури Кам'янець-Подільської міської ради виставив на продаж пам'ятку архітектури "Житловий будинок 1753 рік(18 ст.)", що у Старому місті на вулиці Довгій. Інформацію про продаж розміщено на електронній торговій системі "ProZorro.Продажі". Стартував аукціон 22 листопада з ціни мільйон 985 тисяч 220 гривень.
На запит Департамент економіки та розвитку інфраструктури Кам'янець-Подільської міської ради відповіли наступним: "До цього випадку в місті на продаж пам'ятки архітектури не виставлялися, але у цьому випадку ми маємо погодження Міністерства культури України. "
Прошу надати інформацію чи відповідь Департаменту економіки та розвитку інфраструктури Кам'янець-Подільської міської ради правдива? Чи справді Міністерство культури України надало дозвіл на продаж?
Яка вартість цього будинку? Кожна пам'ятка має майнову цінність, що обчислюється у грошовій одиниці України. Пам'ятки підлягають грошовій оцінці за нормативами і методиками, що затверджуються Кабінетом Міністрів України.

З повагою,

Аліна Туришин

Малюкіна В.О.,

1 Attachment

.

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]