ПОВТОРНИЙ ЗАПИТ про обслуговування громадян в Криворізькій міській лікарні №10

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Юлія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

за яким графіком працюють кабінети УЗД з обслуговування громадян в Криворізькій міській лікарні №10 та якими нормативними документами це регламентується? Де в лікарні знаходиться відповідна інформація про графік роботи такого кабінету та інших? Як виконується запис громадян на УЗД, де фіксується запис та чи ведеться облік відповідних записів? Де громадяни можуть перевірити наявність черги на відповідні дослідження?

у разі ненадання або надання неповної інформації, мною оскаржуватиметься бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» у керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Юлія

УОЗ Звернення громадян,

--
З повагою,
головний спеціаліст управління охорони здоров’я виконкому Криоврізької
міської ради
(0564) 92-04-77