Повторний запит про нетипові програми в школі №9 м. Києва

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ольга Онопріюк, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Ольга Онопріюк

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
На мій запит від 05.07.18 Департаментом науки та освіти не надано відповіді по запрошеній інформації. Тому запит 29 серпня 2018 р. було надіслано до Міністерства освіти і науки , проте на сьогоднішній день відповідь відсутня , тому повторяю запит.
по школі 9 ,м. Києва , Оболонського району прошу :
-надати повну інформацію по кількості класів , та дітей в них , в яких використовуються для навчання не типові програми такі як: «Інтелект України», «Росток», «На крилах успіху», «Ельконіна-Давидова », та інші,
-надати інформацію по вартості навчання за такими програмами;
-надати інформацію за рахунок яких джерел відбувається навчання по зазначених програмах;
-надати інформацію про кількість набраних першокласників в класи НУШ та Інтелект України в цьому році . Зазначити кількість таких класів, тому що відповідь від Оболонського РУО по набраних класах НУШ та Інтелект не співпадають по кількості класів, озвучених директором на батьківських зборах. Тому, прошу уточнити інформацію.

З повагою,

Ольга Онопріюк

Інститут модернізації змісту освіти,

1 Attachment