Повторний запит / парк, умови конкурсу

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи)

У попередньому запиті
https://dostup.pravda.com.ua/request/die..., що був до (наголошую) Чернівецької міської ради, а не до Управління освіти міської ради, я просив надати інформацію про те, чи розробили Департамент економіки міської ради спільно з відділом інвестицій та міжнародних зв'язків міської ради умови конкурсу про розміщення об'єкта соціально-культурного призначення для обслуговування відвідувачів парку (той обєкт, що зараз обслуговується ЦИФРОТРЕЙД згідно продовженого договору про спільну діяльність). Натомість відповідь була надана Управлінням освіти ЧМР, яке вказало, що не є розпорядником інформації.

Саме тому я наполягаю на тому, щоб Чернівецька міська рада все ж надала цю інформацію/документи, а саме:

2. Станом на дату подання запиту, чи розробили Департамент економіки міської ради спільно з відділом інвестицій та міжнародних зв'язків міської ради умови конкурсу про розміщення об'єкта соціально-культурного призначення для обслуговування відвідувачів парку? Якщо так, то прошу надати ці умови конкурсу.

Звертаю Вашу увагу, що у випадку не надання інформації/документів як того вимагає ЗУ Про доступ до публічної інформації, буду змушений оскаржувати бездіяльність Чернівецької міської ради.

З повагою,

Grygorii Sorochan

Відділ звернень, Чернівецька міська рада

2 Attachments

-- реклама -----------------------------------------------------------
Поторопись зарегистрировать самый короткий почтовый адрес @i.ua
http://mail.i.ua/reg - и получи 1Gb для хранения писем