Повторний запит на публічну інформацію

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) чи погоджував орган містобудування та архітектури Тисменицької РДА області розміщення тимчасових споруд за адресою вул. Тролейбусна, 1 в с. Угринів Тисменицького району (земельна ділянка 2625886801:02:021:0650 площею 0,0401 га, землекористувач Хороб С.Б)?
2) розміщення якого типу тимчасових споруд було погоджено?
3) чи погоджувалось розмішення автомийки?
4) надайте копію відповідного погодження та будь-яких інших документів, які стосуються розміщення тимчасових споруд за вказаною адресою (поданих Вам, або поданих Вами).

З повагою,

Андрій

Тисменицька РДА, Тисменицька райдержадміністрація

4 Attachments

Foi+request-74672-afb18499,

--
,
mailto:[frankivsk16 request email]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]