ПОВТОРНИЙ ЗАПИТ. Моє звернення до Держкомтелерадіо від 1.04.2019 зареєстроване через Урядову гарячу лінію !

Людмила Половинська

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Копію мого звернення до Держкомтелерадіо через урядову гарячу лінію від 1.04.2019 №ПО-9209223. 2. Копію відповіді від Держкомтелерадіо на моє звернення. 3.Копію зареєстрованих у загальному відділі у лютому-березні 2018 року моїх Кредиторських вимог до підприємства сфери управління Держкомтелерадіо ДП "УСТФ "Укртелефільм" та копію листа від Держкомтелерадіо, яким скеровані кредиторські вимоги до розгляду .
Також прошу надати інформацію про посадову особу юридичного департаменту Держкомтелерадіо, яка розглядала мої кредиторські вимоги до ДП "УСТФ "Укртелефільм" від 27 лютого 2018 року для надання консультативного висновку. Прошу надати копію цього висновку! ВСІ запитувані мною документи прошу надати в паперовому вигляді мені особисто під розпис.

З повагою,

Людмила Половинська

Людмила Половинська

Доброго дня! Повідомте, будь ласка, де і коли я можу отримати запитувані документи.

З повагою,

Людмила Половинська

Людмила Половинська залишив коментар ()

Через незаконне втручання в Єдиний Реєстр Судових рішень змінено текст двох ухвал по кримінальній справі проти керівників ДП "УСТФ "Укртелефільм" від 2008 року !!! Одна ухвала Вищого адмін. суду України від 2009 року, яка НЕ ПІДЛЯГАЛА оскарженню та відміняла рішення Окружного адмін.суду у справі 1/37 про відміну реорганізації на користь ТОВ АРЕНДНЕ ПІДПРИЄМСТВО "Укртелефільм" / директор Аніщенко/ ВИЛУЧЕНА з ЄДР судових рішень !!!!