Повторний запит. Кількість документів вказаних у супровідному листі Сюмар В. переданих до НАБУ.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Людмила Половинська, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Людмила Половинська

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи): Прошу надати повну ,ідентичну копію СУПРОВІДНОГО листа Сюмар В.від 24 лютого 2016 року № 04-32/20-161, яким передано мою заяву від 15 лютого 2016.
Уточнювальна інформація до відповіді НАБУ від 22 січня 2018 року та від 31 січня 2018 на мій запит на публічну інформацію: У супровідному листі Сюмар В. 04-32/20-161 від 24 лютого 2016 року зазначено, що у Додатках до її листа передано до НАБУ копії документів. Документи надано мною Половинською Л.Ф. до моєї заяви від 15 лютого 2016 року до Голови комітету ВРУ з питань свободи слова Сюмар В..Прошу надати точну кількість переданих до НАБУ документів від Комітету ВРУ з питань свободи слова, зазначених у супровідному листі Голови Комітету ВРУ Сюмар В.

З повагою,

Людмила Половинська

З повагою,

Людмила Половинська

Людмила Половинська

Доброго дня! 1. Прошу надати прізвище посадової особи, яка прийняла рішення про розміщення документів переданих до НАБУ з моєю заявою від 15 лютого 2016 року та з супровідним листом Сюмар В. Голови Комітету ВРУ. 2.Прошу надати прізвище посадової особи, яка прийняла рішення про розміщення документів на сайті "Доступ до правди" БЕЗ УРАХУВАННЯ ЗАХИСТУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ".

З повагою,

Людмила Половинська

Людмила Половинська залишив коментар ()

Всі документи з моєю персональною інформацією, які незаконно були розміщені на сайті "Доступ до правди" працівниками управління НАБУ по роботі з громадськістю вилучені . Моє право на захист персональної інформації поновлено.

Людмила Половинська залишив коментар ()

Шановний керівник управління внутрішнього контролю НАБУ Р. Осипчук у листі надісланому мені на електронну адресу 12 квітня 2018 року за номером 13-188/14838 від 11 квітня не надана відповідь на питання " Х то прийняв рішення про надання копій інших документів у відповідь на мій запит від 27 березня 2018 року, які я НЕ ЗАПИТУВАЛА!" Я запитувала тільки точну копію листа
Сюмар В.!!!
Також, у листі від НАБУ за вашим підписом міститься маніпулятивна інформація про те , що ніхто з ваших співробітників не знає правил роботи сайту "Доступ до правди"! Управління по роботі з громадськістю у відповідності до наказу А. Ситника від 9 грудня 2015 року за номером 33 створено, в тому числі, для обробки та надання відповідей на запити на публічну інформацію. Запити надходять до НАБУ законним способам через сайт "Доступ до правди" з 2016 року з повідомленням від сайту про недопустимість включення у відповідь будь-яких персональних даних. Звернення до розпорядників інформації від сайту "Доступ до правди" я надаю нижче . Повідомляю, що працівники Управління по роботі з громадськістю несуть відповідальність за надання моїх персональних даних та незапитуваної мною інформації .

Як працює цей сайт?
Сайт «Доступ до Правди» працює як уніфікована платформа для надсилання електронних запитів розпорядникам інформації відповідно до Закону “Про доступ до публічної інформації”. Необхідно зробити лише чотири прості кроки, щоб отримати інформацію:

1. Зайти на сайт «Доступ до Правди».

2. Обрати з переліку розпорядника інформації, який, на вашу думку, повинен володіти потрібною вам інформацією.

3. Сформулювати текст запиту за формою на сайті.

4. Перевірити свою електронну або поштову скриньку.

Важливо пам’ятати, що ваш запит та відповідь на нього є публічними і автоматично оприлюднюються на сайті. Це важливо для наступного узагальнення відповідей, для того, щоб інші особи могли ознайомитися з наданими відповідями.

Вказані вами прізвище та ім’я будуть оприлюднені на сайті. Ваша електронна адреса, поштова адреса та номер телефону не оприлюднюються, крім випадку, якщо розпорядник інформації включить її у вкладений файл. Ми попереджаємо розпорядників про недопустимість включення у відповідь будь-яких персональних даних. За бажанням ви можете не вказувати жодних додаткових даних про себе, але в такому випадку імовірність отримати відповідь знижується.

УВАГА: Якщо в тексті запиту ви повідомите будь-яку додаткову персональну інформацію (поштова адреса, номер телефону чи факсу тощо), то вона буде автоматично оприлюднена на сайті. Електронні адреси вилучаються з тексту автоматично.

2018-04-12 12:24 GMT+03:00 Управління внутрішнього контролю <uvk@nabu.gov.ua>:

Надаю копію свого звернення до НАБУ: