Повторний запит Епідеміологічна ситуація в області

Доброго дня!

У зв'язку із відсутністю відповіді на мій запит від 07.09.2020
https://dostup.pravda.com.ua/request/iep...
Повторно звертаюсь за інформацією про:
1. Кількість випадків захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19 було виявлено серед осіб, що прибули на підконтрольну Уряду України територію Луганської області протягом червня - вересня 2020 року? Який відсоток становить частка таких випадків серед усіх випадків хвороби у Луганській області за той самий період часу?
2. Кількість випадків захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19 було виявлено серед осіб, що прибули на підконтрольну Уряду України територію Луганської області протягом червня - вересня 2020 року, протягом 14 днів з моменту перетину лінії розмежування?
3. Кількість випадків звернень за медичною допомогою через підозру на COVID-19 було зафіксовано від осіб, що прибули на підконтрольну Уряду України територію Луганської області через лінію розмежування у червні - вересні 2020 року протягом 14 днів з моменту перетину лінії розмежування?

Нагадую, що відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» ненадання відповіді на запит на інформацію визнається бездіяльність розпорядника інформації і передбачає накладення відповідальності. Бездіяльність розпорядника, інформації буде оскаржена до вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Ірина Пецко

ДМК Луганська ОДА,

1 Attachment

[Subject only] Fwd: Щодо епідеміологічної ситуації

показати цитоване

Відділ Кадрів КНП "КЛ№4" СМР,

1 Attachment

--
З повагою, начальник відділу кадрів Олена Жижеріна