Повторний запит ФЛЮОРОГРАФІЯ

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Повторюю запит

1. Роз'яснення (розпорядження, наказ) щодо можливості альтернативи флюрографії для отримання медичної довідки форма 086-о.

Згідно сатті №17 Закону України «Про захист людини від впливу іонізуючого випромінювання» говориться, що «пацієнт має право відмовитися від медичного втручання, пов’язаного з його опроміненням».

У разі ненадання або надання неповної інформації, ваша бездіяльність як розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» оскаржуватиметься до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Наталія

Доброго дня!

У вашій відповіді на мій запит від 08.11.2018 було надано роз'яснення, щодо алгоритму проходження філюорографії для отримання довідки Форма 086/о.
Мене ж цікавить можливість заміни проходження флюорографії, як застарілого та не ефективного методу обстеження на туберкульоз, на альтернативний сучасний метод (як приклад, рентген на сучасному обладнанні, з меньшим опромінення організму ніж флюорограф, або метод ПЛР, або інший метод діагностики туберкульозу ).

І чи дає цей альтернативний вид (рентген, або інші види діагностики) дослідження на туберкульоз, право на безперешкодне отримання від дільничного-сімейного лікаря Форми 086/о?

З повагою,

Наталія