Повторний запит

Доброго дня! ПОВТОРНИЙ (3 запит)

Дійсно, закон «Про доступ до публічної інформації» не вимагає від розпорядників створювати інформацію, однак і не зводить публічну інформацію лише до тих даних, які містяться в єдиному документі. Досить часто надання відповіді на запит вимагає вибірки відомостей з різних документів чи реєстрів, що аж ніяк не може вважатись створенням нової інформації, адже вона вже була раніше зафіксована, хоч і на різних носіях.
Окрім, цього, запитувані діючі структура та штатний розпис, зокрема, у вашому органі вводяться наказом ГУ Держгеокадастру у Київській області, і підлягають подальшій реєстрації у системі автоматизованій системі діловодства, тобто сканується, присвоюється номер та зберігається у відповідному форматі електронного документа - І Є НАЯВНИМ У ЕЛЕКТРОННОМУ вигляді, інше суперечить інструкції з діловодства згідно постанови КМУ від 17 січня 2018 р. № 55.
Тобто, вами як розпорядником НАЯВНОЇ інформації ігнорується пряме виконання норм ЗУ "Про доступ до публічної інформації".
А тому, креючись статтями 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи) в будь якому електронному форматі згідно автоматизованої бази даних ГУ Держгеокадастру у Київській області :
1. копію структури ГУ Держгеокадастру у Київській області, що чинна станом дату подання цього запиту.
2. копію штатного розпису ГУ Держгеокадастру у Київській області , що чинний станом на подання цього запиту.
3. фактичну кількість працюючих державних службовців (із зазначенням ПІБ та посади) згідно інформації, що ведеться, та подається (звітується) кадровою службою ГУ Держгеокадастру у Київській області та яка є ВЖЕ створеною та задокументованою (ВІДСКАНОВАНОЮ!)

З повагою,

Тарас

Відділ звернення громадян, доступу до публічної інформації та взаємодії зі ЗМІ, Головне управління Держгеокадастру у Київській області

4 Attachments

--
This email has been checked for viruses by Avast antivirus software.
https://www.avast.com/antivirus