Повторний запит

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Петро, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Чи підвищується з 01.09.2020 р. розмір посадових окладів робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів, умови оплати праці яких визначені наказом Мінпраці від 02.10.1996 р. № 77?

У разі ненадання або надання неповної інформації, бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» буде оскаржуватись суду або Омбудсмана.

З повагою,

Гавриш Петро Якович

zvorot_zv, Міністерство економіки

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України отримало Ваш електронний лист та повідомляє.
Відповідно до частини першої статті 1 Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація – відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, яка була отримана або створена у процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.
Зазначений лист містить прохання про надання роз’яснення, що потребує створення нового документу, тому відповідь не може бути надана відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації”.
Ураховуючи зазначене, Міністерство розгляне Ваш лист відповідно до вимог ЗУ «Про звернення громадян».

З повагою
Відділ организації роботи зі зверненями громадян та доступу до публічної інформації

показати цитоване

zvorot_zv, Міністерство економіки

Доброго дня! Ваш лист буде зареєстрований , як запит на публічну інформацію відповідно до ЗУ "Про доступ до публіічної інформації"

показати цитоване