Повторний запит

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Юрій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
копію Пололоження про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці працівників апарату Мінфіну виданого на підставі пункту 3.2 Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, затвердженого наказом Державного комітетету України з нагляду за охороною праці від 26 січня 2005 року N 15 та зареєстрованого в Мін"юсті 15 лютого 2005 року за N 231/10511 (далі-Типове положення).
Звертаю вашу увагу, що відповідно до пункту 1.3 вимоги Типового положення є обов'язковими для виконання усіма центральними, місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, бюджетними установами та суб'єктами господарювання (далі - підприємства) незалежно від форми власності та видів діяльності.
Згідно з пунктом 3.2 Типового положення на підприємствах на основі Типового положення, з урахуванням специфіки виробництва та вимог нормативно-правових актів з охорони праці, розробляються і затверджуються відповідні положення підприємств про навчання з питань охорони праці.
Отже, у кожного міністерства або ЦОВВ обов'язково має бути таке положення!
Проте, Міністерство фінансів України, в особі керівника в порушення Конституції України, Закону України "Про доступ до публічної інформації" не надали копії Положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці керівного складу і працівників апарату Міністерства фінансів України (далі- Полодення), який начебто надсилаєте додатком у Вашому листі від 03.07.2018 N 22010-06/28-351/469 на 6 арк.
Повідомляю, що додаток вашому листі відсутній, а відповідно і копя Положення, яку я просив надіслати на підставі вищезазначених актів, які надають право мені на його отримання!
Прошу: 1) повторно надати копію Положення;
2) провести службове розслідування щодо порушення виконавцем моїх прав на інформацію;
3) повідомити мене про результати службового розслідування.
У разі повторного не надання інформації буду вимушений звернутися до уповноваженого з прав людини для захисту своїх прав та притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності!

З повагою,

Юрій

publishinfo, Міністерство фінансів України

8 Attachments

publishinfo, Міністерство фінансів України

8 Attachments