Повторний конкурс на посаду вищого корпусу держслужби

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Кирил, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Відповідно до розпорядження КМУ №119-р від 5.02.2020 року було оголошено Повторний конкурс на посаду Першого заступника голови Державіаслужби.

https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-ogoloshe...

20 лютого НАДСом було проведено тестування на знання законодавства та сформовано шорт-лист кандидатів (8 осіб), які мали пройти співбесіду із Комісією з питань вищого корпусу. Проте через розформування Комісії, співбесіди не відбулися.
За наявною інформацією в.о. Голови НАДС звернувся офіційно до КМУ з проханням завершити вказаний конкурс. Проте станом на 6 квітня жодної відповіді по долі вказаного конкурсу кандидати не отримали. Мушу відзначити, що представники НАДС із кандидатами активно комунікують, в умовах карантину. Проте остаточне рішення від НАДС не залежить.

З урахуванням описаної ситуації, прошу дати відповідь по наступних пропозиціях до КМУ.

Зокрема:

1. Ухвалити рішення про формування нового складу Комісії з питань вищого корпусу державної служби.
2. Видати розпорядження про невідкладну активізацію проведення етапів всіх конкурсів на посади категорії "А", оголошених До введення обмежень у зв'язку із карантином.

З повагою,

Кирил Новіков