Повірка квартирних засобів обліку води

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Наталія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Своїм письмовим повідомленням комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства - надавач послуг зобовязує мене, як споживача, здійснити за свій рахунок повірку квартирних засобів обліку води.
Прошу роз'яснити, хто у відповідності до чинного законодавства повинен здійснювати повірку лічильників води - споживач чи підприємство-надавач відповідних послуг?

З повагою,

Наталія

zapyt, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Доброго дня!

Відділ по роботі із зверненнями громадян та забезпечення доступу до публічної інформації отримав Ваш лист, та повідомляє що запитувана Вами інформація не відноситься до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації». Оформіть будь-ласка Ваш лист належним чином відповідно до ст. 5 Закону України «Про звернення громадян» у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові громадянина, місце проживання громадянина , а також зазначено адресата до якого звертаєтесь.
Звернення, оформлене без дотримання цих вимог, повертається заявникові, або взагалі не розглядається.
Після усунення зазначених недоліків Ваше звернення буде прийнято до розглянуто в установленому порядку згідно з чинним законодавством.
З повагою.

show quoted sections