Повернення судового збору

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Валерій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!
Державною казначейською службою України згідно з частиною 1 статті 3 Закону України «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень» здійснюється виконання рішень суду про стягнення коштів з боржників за якими є державний орган.
Відповідно до Порядку виконання рішень про стягнення коштів державного та місцевих бюджетів або боржників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.08.2011 № 845 до органів Казначейства стягувачами подаються на виконання виконавчі документи, у справах, зокрема, про стягнення коштів з боржників – до органу Казначейства, в якому обслуговується боржник;
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію(наступні документи):
- про те, в якому органі Державної казначейської служби України обслуговується Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області.

З повагою,

Валерій

Пенсійний фонд України

Зареєстровано 20.07.2021 13:31:59, реєстраційний №872/11

Пенсійний фонд України

2 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]