Повернення коштів компенсації ризиків громадам зон спостережень АЕС

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ігор Анатолійович, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Ігор Анатолійович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Вичерпну інформацію на мій запит, який відповідно до частини
третьої статті 22 Закону України «Про доступ до публічної
інформації» листом Кабінету Міністрів України від 01.04.2015 за № 5181/0/2-15 надіслано до Міністерства фінансів для розгляду та інформування мене в установленому порядку, проте за два місяці не надано відповіді на жодне поставлене запитання. У разі в необхідності отримання часткової інформації у іншого розпорядника Міністерство фінансів зобов"язане відповідно до частини третьої статті 22 зазначеного закону переадресовувати запит до іншого відомства, надавши при цьому вичерпну інформацію в тій частині, в якій Міністерство є розпорядником, визначеним Кабінетом Міністрів України.

З повагою,

Ігор Анатолійович

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

Ігорю Анатолійовичу
[FOI #5115 email]

Шановний Ігорю Анатолійовичу!

За результатами опрацювання Вашої скарги від 22.05.2015, що надійшла до Секретаріату Кабінету Міністрів електронною поштою, щодо порушення, на Вашу думку, вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» посадовими особами Міністерства фінансів, в межах компетенції повідомляємо.
Відповідно до статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Статтею 23 Закону України «Про доступ до публічної інформації» визначено, що рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або до суду.
Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.
Ураховуючи викладене, Вашу скаргу листом від 28.05.2015 № 8755/0/2-15 надіслано до Мінфіну для відповідного реагування з боку керівництва міністерства.
Крім того, копію скарги надіслано Державному комітету телебачення і радіомовлення, яким відповідно до Плану організації виконання Указу Президента України «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» від 18.05.2011 № 23532/2/1-11 здійснюється моніторинг виконання органами виконавчої влади зазначеного Закону.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

показати цитоване

1 Attachment

Ваше повідомлення готове до надсилання з таким вкладеним файлом або
посиланням:

Сканирован2511

Ігор Анатолійович

Доброго дня!

Своїм запитом 25 березня 2015 на адресу Кабінету Міністрів України я просив надати наступну інформацію:

1. Про розмір заборгованості Кабінету Міністрів України за 2014 рік
громадам зон спостереження АЕС по статті компенсації ризиків;

2. Копії рішень, постанов, якими змінено цільове призначення коштів
компенсації ризиків, що сплачені атомними станціями у розмірі 1%
від загальної виручки попереднього року;

3. Інформацію про терміни повернення заборгованості за 2014 рік
громадам зон спостереження АЕС по статті компенсації ризиків.

Кабінет Міністрів України в своїй відповіді від 01 квітня 2015 повідомив, що листом від 01.04.2015
за № 5181/0/2-15 мій запит надіслано до Міністерства фінансів для розгляду та інформування мене в установленому порядку. Проте Мінфін не надав жодної запитуваної інформації на жодне із поставлених запитань. Натомість розписав ту інформацію, яка мені не потрібна, а саме хто є розпорядником коштів. Водночас Мінфін не переадресував мій запит в інше міністерство у відповідності до частини третьої статті 22
Закону України «Про доступ до публічної інформації», тому додаткової відповіді я не отримав. І змушений направити нові запити від 24 квітня 2015 та від 22 травня 2015. Кабінет Міністрів 29 травня 2015 в чергове перенаправляє мій запит (скаргу) до Мінфіну листом від 28.05.2015 № 8755/0/2-15 для відповідного реагування з боку керівництва міністерства. Проте Мінфін замість надання ЧІТКОЇ відповіді на вищезазначені запитання, м'яко кажучи, не вважає за потрібне виконати доручення Кабміну і пише, що якусь (чи по суті не важливо) "надало відповідь заявнику".
Таким чином Мінфін в чергове дає знати, що у нього не має потрібної інформації і це відомство не має наміру її розшукувати. Тому прошу Кабінет Міністрів України особисто надати ЧІТКУ відповідь на мій запит від 25 березня 2015 та зробити належну правову оцінку діям Міністерства Фінансів України.
З повагою,

Ігор Анатолійович