Поведінка вчителя та обов'язковість предмету

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Юлія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Шановний Міністерство освіти і науки України,

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чи має право вчитель підвищувати голос (кричати, принижувати, обзивати), також застосовувати фізичний примус (трясти за плече, штовхати) щодо учня на уроці? (дайте відповідь з посиланнями на нормативно-правові акти).
2. Чи входить предмет «танці» до переліку обов’язкових предметів в початковій школі загальноосвітньої школи, та чи має право вчитель збирати кошти на проведення цього уроку? (з посиланнями на нормативно-правові акти)
3. Як батьки можуть захистити гідність і психічне здоров’я своїх дітей у випадках, коли вчитель принижує, обзиває та застосовує фізичний примус? (з посиланнями на нормативно-правові акти)

З повагою,

Юлія

Міністерство освіти і науки України

 

 

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

 

[email address]

 

Посилання