Повідомлення про фейковий інфозапит від 21.11.2021 щодо Законності шлагбаумів по вул. Соснова, Калинова, Контактна, Малинова, Березова та Помаранчева в мікр-ні Жуляни

Cвітлицька Ірина

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Я, Світлицька Ірина, хочу повідомити про фейковий акаунт, який був створений групою осіб для використання мого імені щоб писати провокативні інформаційні запити, а саме:

https://dostup.pravda.com.ua/request/zak...

У даному запиті вказано моє прізвище та ім’я, але я НЕ подавала цей інформаційний запит від 21.11.2021 на тему "Законність шлагбаумів в Жулянах" оскільки на даний момент мене не цікавить ця інформація.

Прохання заблокувати даний акаунт як ФЕЙКОВИЙ,

Якщо ці особи, які підписуються мої іменем, хочуть отримати будь яку інформацію, то нехай підписуються своїми справжніми іменами, а не підставляють мене
Дякую

З повагою,
Cвітлицька Ірина

Відділ доступу до публічної інформації, Київська міська державна адміністрація

Добрий день, шановна пані Ірино!

Київська міська державна адміністрація не є розпорядником поралу https://dostup.pravda.com.ua/, тому блокувати акаунти, створені на цій платформі, на жаль, не може.

Тому для вирішення питань щодо роботи сайту https://dostup.pravda.com.ua/ радимо звернутись до розробників.

24.11.2021 19:03, Cвітлицька Ірина пишет:

показати цитоване

--
З повагою

Відділ забезпечення доступу до публічної інформації
управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації
апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
(044) 202-76-00
(044) 202-46-42

Cвітлицька Ірина

Доброго дня!
Дякую за відповідь
Але я наполягаю на тому, щоб вважати саме цей інформаційний запит :
https://dostup.pravda.com.ua/request/zak...
таким, що не відповідає дійсності та НЕ зобов’язує розпорядника інформації до відповіді.

А щодо тих, хто стоїть за цією інформаційною провокацією:
Нешановні мешканки мікрорайону Жуляни (ОСН «Щастя»)
Єршова Оксана Володимирівна
Бішальська (Підзюбанчук) Тетяна Іванівна та
Василенко Олена Олександрівна
- якщо вже вас настільки цікавить інформація щодо теми, заявленої в даному запиті, то наберіться мужності підписуватися своїми справжніми іменами, а не прикриватися чужими сподіваючись, що негативні наслідки від введення в оману мешканців мікрорайону Жуляни оминуть вас, а гнів людей, які повелися на вашу провокацію, буде переведено лише на мене.
Вашій безпринципності та боягузству вже ніхто в містечку не здивований, тому подібними маніпуляціями з фейковими акаунтами ви лише показуєте рівень вашого особистого людського дна, і ви настільки готові триматися за владу та фінансові потоки, що вам байдуже на інтереси понад 400 домоволодінь, аби особисто вас ніхто не контролював та не заважав.
Але все це на вашій совісті тому, нехай щастить, все одно більшість мешканців знає правду про вас та ваші махінації і маніпуляції.

З повагою,
Cвітлицька Ірина