потреби НУШ в СЗШ №29

Хмарук Юлия

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи) директора комунального закладу «Середня загальноосвітня школа №29» Кам’янської міської ради Колесника Анатолія Григоровича:
1. Прошу Вас надати повний перелік необхідного обладнання та витратних матеріалів, а саме дидактичних матеріалів, сучасних меблів, комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту, інше для запровадження в комунальному закладі освіти «СЗШ №29» системи «Нова українська школа» на 1 вересня 2018 року.
2. Враховуючи фінансову самостійність закладів загальної середньої освіти, прошу Вас надати план закупівель необхідного обладнання та витратних матеріалів, а саме дидактичних матеріалів, сучасних меблів, комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту, інше для початкових класів для запровадження системи «Нова українська школа» в комунальному закладі освіти «СЗШ №29».
Мені відомо, що з червня місяця поточного року закладами освіти міста Кам’янське розпочата робота щодо проведення моніторингу цін, визначення постачальників та надання замовлення на фінансування в межах затвердженого помісячного плану асигнувань тому:
3. Прошу Вас надати копію (копії) Вашої Заяви (Заяв) до розпорядника бюджетних коштів Кам’янської міської ради на фінансування потреб «НУШ» «СЗШ №29».
4. Прошу Вас надати затверджений помісячний план асигнувань щодо фінансування потреб «НУШ» «СЗШ №29».
5. Прошу Вас надати звіт про отримані бюджетні кошти та звіт про витрачені бюджетні кошти на потреби запровадження «НУШ» в «СЗШ №29» станом на 06.08.2018р.
6. Прошу Вас надати список постачальників необхідного обладнання та витратних матеріалів на потреби запровадження «НУШ» в «СЗШ №29» з копіями укладених договорів та кошторисами станом на 06.08.2018р.
Звертаю Вашу увагу, що відповідно до частини 5 статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації» не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіннями, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по-батькові осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно.
Відповідь або вмотивовану відмову прошу надати в відповідні до Закону України терміни на електрону пошту.

06 серпня 2018р.

З повагою,

Хмарук Юлия

Департамент гуманітарних питань ДМР, Кам'янська (Дніпродзержинська) міська рада

1 Attachment