Потрібна охорона у ДНЗ #1 м. Ужгород, вул. Марка Вовчка, 1

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

ДНЗ #1 розташований у мальовничому куточку міста Ужгород, має гарну територію та дуже хороший педагогічний колектив. За кошт батьків були зроблені ремонти у групі, санвузлі, закуплені ліжка, оновлені сходи при вході у будівлю, встановлений новий бойлер, оновлено власними силами на майданчику качелі та гірку . Також за рахунок бюджету було оновлено на майданчику бесідка, пісочниця та лавочки, також у групі встановлені нові шафи у переодягальні.
На привеликий жаль, у ДНЗ нема на даний момент охорони під час перебування дітей у садочку з 7:00 до 19:00. У п`ятницю 26го жовтня 2018 року стався резонансний випадок: близько 15:30 на територію ДНЗ завітав чоловік у стані неадекватному, викрикував різні погані речі, почав роздягатися (зафіксовано на відео та фото). Батьки викликали поліцію, але поліція так і не приїхала на виклик. Також через садочок проходить купа людей, яким взагалі не місце на території ДНЗ. Діти разом з педагогічним колективом залишаються незахищеними від таких персон взагалі нічим.
У ДНЗ #1 конче необхідна присутність охорони, а також потрібно встановити магнітні замки на ворота (три комплекти). Комерційні пропозиції щодо послуг охорони та встановлення магнітних замків розроблені.

З повагою,

Тетяна