Постраждалі від російської агресії

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Віталій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Кількість постраждалих та загиблих людей від російської агресії у Донецькій і Луганській областях, починаючи з 2014 року і на початок грудня 2017 року (деталізуйте, скільки постраждало/загинуло чоловіків, жінок, дітей)?

2. Станом на 1 грудня 2017 року, яка сума завданих збитків від російської агресії частинам Донецької та Луганської областям, де триває АТО (деталізуйте за видами збитків)?

3. Скільки і від яких країн надано гуманітарної допомоги мешканцям територій Донбасу де триває АТО, починаючи з 2014 року і на початок грудня 2017 року?

З повагою,

Віталій Тараненко.

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

1 Attachment

В. ТАРАНЕНКУ
[FOI #29008 email]

Шановний пане Віталію!

За результатами опрацювання Вашого запиту від 10.12.2017, що надійшов до Секретаріату Кабінету Міністрів з веб-сайту “Доступ до правди”, в межах компетенції повідомляємо.
Відповідно до частини другої статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Законом України “Про Кабінет Міністрів України” та § 1 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 18.07.2007 № 950, визначено, що Кабінет Міністрів є колегіальним органом, який здійснює виконавчу владу безпосередньо та через міністерства, інші центральні органи виконавчої влади та місцеві державні адміністрації.
Статтею 4 Закону України “Про боротьбу з тероризмом” визначено, що головним органом у загальнодержавній системі боротьби з терористичною діяльністю є Служба безпеки України. Центральні органи виконавчої влади беруть участь у боротьбі з тероризмом у межах своєї компетенції.
Положенням про Міністерство юстиції України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів від 02.07.2014 № 228, визначено, що одним із основних завдань Мін’юсту є здійснення захисту інтересів України під час урегулювання спорів і розгляду в закордонних юрисдикційних органах справ за участю іноземних суб’єктів та України.
Згідно із Положенням про Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів від 08.06.2016 № 376, одним із основних завдань МТОТ є забезпечення формування і реалізація державної політики з питань окремих територій Донецької та Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, координації діяльності з надання гуманітарної допомоги цивільному населенню під час збройних конфліктів, розбудови миру, відновлення та розвитку Донецької та Луганської областей.
Відповідно до Положення про Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 30.04.2014 № 197, Мінрегіон є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну регіональну політику, державну житлову політику і політику у сфері будівництва, архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства.
Положенням про Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів від 29.03.2017 № 208, визначено, що Міненерговугілля є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики, зокрема у паливно-енергетичному комплексі.
Згідно з Положенням про Міністерство інфраструктури України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів від 30.06.2015 № 460, Мінінфраструктури є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сферах автомобільного, залізничного, морського та річкового транспорту, надання послуг поштового зв’язку.
Відповідно до Положення про Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 20.08.2014 № 459, одним із основних завдань Мінекономрозвитку є забезпечення формування та реалізація державної політики економічного і соціального розвитку, державної промислової політики.
Згідно з Положенням про Міністерство фінансів України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів від 20.08.2014 № 375, Мінфін є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує, зокрема державну фінансову та бюджетну політику.
Положенням про Міністерство соціальної політики України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів від 17.06.2015 № 423, визначено, що Мінсоцполітики є спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади з питань, зокрема надання гуманітарної допомоги.
Відповідно до Положення про Державну службу статистики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 23.09.2014 № 481, Держстат є спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади в галузі статистики, який реалізує державну політику у сфері статистики.
Законом України “Про місцеві державні адміністрації” визначено, що до відання місцевих державних адміністрацій у межах і формах, визначених Конституцією і законами України, належить вирішення питань, зокрема соціально-економічного розвитку відповідних територій, бюджету, фінансів та обліку.
Разом з тим, згідно із підпунктом 2 пункту 1 постанови Кабінету Міністрів від 25.05.2011
№ 583 “Питання виконання Закону України “Про доступ до публічної інформації” в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади” Секретаріат Кабінету Міністрів не є розпорядником інформації за запитами стосовно інформації інших державних органів України, а також щодо інформації, яка може бути отримана шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних або яка потребує створення в інший спосіб.
Ураховуючи викладене, Ваш запит відповідно до частини третьої статті 22 Закону України “Про доступ до публічної інформації” надіслано до Служби безпеки України, МВС, Міноборони, МЗС, МОЗ, Мін’юсту, МТОТ, Мінрегіону, Міненерговугілля, Мінінфраструктури, Мінекономрозвитку, Мінфіну, Мінсоцполітики, ДСНС, Адміністрації Держприкордонслужби, Держстату, Луганської та Донецької облдержадміністрацій для розгляду та інформування Вас в установленому порядку.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю
Секретаріат Кабінету Міністрів України

показати цитоване

Департамент охорони здоров’я,

1 Attachment

Мороз Наталія Петрівна,

1 Attachment

Департамент економіки,

2 Attachments

З повагою, департамент економіки ОДА 

Департамент економіки,

2 Attachments

З повагою, департамент економіки ОДА 

--------Пересылаемое сообщение--------
От кого: Департамент економіки <[email address]>
Кому: [FOI #29008 email]
Дата: 19.12.2017 14:28:15
Тема: На запит
 

З повагою, департамент економіки ОДА 

Олег Саламаха,

1 Attachment

Департамент масових комунікацій Луганської облдержадміністрації,

3 Attachments

--
З повагою

Департамент масових комунікацій Луганської облдержадміністрації

Кабінет Міністрів України

1 Attachment

Кабінет Міністрів України

2 Attachments

Тараненко Віталій

Доброго дня !

На запит від 10.12.2017, який надійшов 14.12.2017 вх. № ЗПІ/Т-2295-17 листом Секретаріату Кабінету Міністрів України від 14.12.2017 № 2450/0/3-17, Державна служба статистики України надсилає скан-копію листа-відповіді та файл із інформацією, що додаються.

Просимо повідомити про отримання на цю електронну адресу.

З повагою,
Прокопчук Ірина,
відділ забезпечення доступу до публічної інформації департаменту поширення інформації та комунікацій Держстату України, тел. 044 287 12 33

1 Attachment

Здравствуйте, Віталій.

--
С уважением,
Reserv mailto:[email address]

Козленко Тетяна Віталіївна,

1 Attachment

Добруцький Віталій_Мінюст,

1 Attachment

Семенець Світлана Володимирівна,

1 Attachment

МОЗ Управління екстреної медичної допомоги та медицини катастроф,

1 Attachment

Добрий день, Віталію!
Надсилаємо проміжну відповідь на Ваш запит.
--
З повагою,
Управління екстреної медичної допомоги та медицини катастроф,
МОЗ України,
(044)253-24-72

Кабінет Міністрів України

1 Attachment

Повторно. МТОТ

Кабінет Міністрів України

1 Attachment

klavdia.chvanova,

1 Attachment

Здравствуйте!

--
С уважением,
klavdia.chvanova mailto:[email address]

МОЗ Управління екстреної медичної допомоги та медицини катастроф,

1 Attachment

Добрий день, Віталію!
Надсилаємо відповідь на Ваш запит.
--
З повагою,
Управління екстреної медичної допомоги та медицини катастроф,
МОЗ України,
(044)253-24-72