Постанова Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 року №649

Анастас Гурченко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Постановою Кабінету Міністрів України №649 від 22.08.2018 року, установлено, що для виконання судових рішень, якими на органи Пенсійного фонду України покладені зобов’язання з нарахування (перерахунку) пенсійних та інших пов’язаних з ними виплат, що фінансуються з державного бюджету, виплата коштів, нарахованих за період до набрання судовим рішенням законної сили, здійснюється відповідно до Порядку погашення заборгованості з пенсійних виплат за рішеннями суду, затвердженого цією постановою.
Відповідно до п. 2 Порядку, в цьому порядку під терміном рішення необхідно розуміти - рішення суду, що набрали законної сили та видані або ухвалені після набрання чинності Законом України “Про гарантії держави щодо виконання судових рішень”, на виконання яких стягувачу нараховано пенсію або щомісячне довічне грошове утримання суддям у відставці (надбавки, підвищення, компенсацію втрати частини доходу, грошову допомогу), що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету та залишаються невиплаченими, або рішення суду про стягнення коштів.
Чи підпадають під дію постанови Кабінету Міністрів №649 рішення суду в резолютивній частині яких зазначено про стягнення на користь позивача з територіального органу ПФУ коштів зі сплати судового збору, а також рішення про стягнення з територіального управління ПФУ недоотриманої пенсії за померлого в порядку спадкування; стягнення нарахованої але несплаченої пенсії.
Якщо ні, то прошу повідомити які рішення (в якості прикладу: що зазначено в резолютивній частині) в розумінні п. 2 Порядку про стягнення коштів підпадають під дію Постанови.

З повагою,

Анастас

Пенсійний фонд України

1 Attachment

--
Увага!
За цією адресою електронної пошти прийняття звернень не передбачено.