Послуги з утримання будинків і прибудинкової території у м. Одеса

Ірина Назаренко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1) Кого визначено переможцем конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків у Суворовському районі м. Одеси. Надати інформацію про дату визначення, підставу,повне найменування юридичної особи,ПІП керівника, ідентифікаційний номер юридичної особи.
2) Копію розпорядження відповідної районної адміністрації з питання визначення переможця конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків у Суворовському районі м. Одеси.
3) Інформацію про тарифи на послуги з утримання будинків і споруд за адресами вул. Балківська, 36/1- 36/8 та їх прибудинкової території, порядок його формування та структуру, який діє з 1 червня 2017 року по даний час. Також прошу повідомити, чи узгоджувався тариф з відповідальними департаментами/управліннями Одеської міської ради.
4)Копію розрахунку тарифів на послуги з утримання будинків і споруд за адресами вул. Балківська, 36/1- 36/8 та їх прибудинкової території окремо за кожним будинком.
Відповідно до ст. 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації» у разі якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, прошу надати мені рахунок на сплату витрат на друк та копіювання документів розпорядником інформації.

З повагою,

Ірина Назаренко

Нахман Н.І.,

10 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]