Послуги з утримання будинків і прибудинкової території у м. Одеса

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Людмила Рябко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Людмила Рябко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Кого і на якій підставі призначено управителем багатоквартирного будинку за адресою м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 49/1. Надати інформацію про дату, підставу, повне найменування юридичної особи,ПІП керівника, ідентифікаційний номер юридичної особи.

2) Інформацію про тарифи на послуги з утримання будинків і споруд за адресою м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 49/1 та їх прибудинкової території, порядок його формування та структуру, який діє з 1 червня 2016 року по даний час.
Також прошу повідомити, чи узгоджувався тариф з відповідальними департаментами/управліннями Одеської міської ради.

3) Копію розрахунку тарифів на послуги з утримання будинків і споруд за адресою м. Одеса вул. Фонтанська дорога, 49/1 та їх прибудинкової території.

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації» у разі якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, прошу надати мені рахунок на сплату витрат на друк та копіювання документів розпорядником інформації.

З повагою,

Людмила Рябко

обращения,

4 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]