Посадові особи КНП КМПБ №2

Семенюк Наталя

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Звертаюсь саме до Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), оскільки відповідно до статуту КНП «КМПБ № 2» затвердженого Розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 31 січня 2020 року № 192, цей заклад охорони здоров’я є неприбутковим Підприємством, заснованим на комунальній власності територіальної громади міста Києва, віднесеним до сфери управління виконавчого органу Київської міської ради та підпорядкованим Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
Зауважу, що станом на 04.12.2020 вже третій день ніхто з двох розміщених на офіційному веб-сайті КНП «КМПБ № 2» в розділі «Адміністрація» посадових осіб а саме в.о. директора Горобей В.О. та заступник головного лікаря з медичного забезпечення Кондратенко В.Я. не відповідає на телефонні дзвінки, а обмінну карту вагітній необхідно підписати у заступника директора з медичної частини КНП «КМПБ № 2».
Оскільки адміністрація КНП «КМПБ № 2» замовчує, та перешкоджає доступу до публічної інформації пов’язаної із закладом для пацієнтів, вагітних, роділь та породіль, прошу надати наступну інформацію:
1. Чому на сайті не розміщена інформація щодо інших «ключових посад» у КНП «КМПБ № 2»:
- заступника директора з медичної частини;
- заступника директора з контролю якості медичної допомоги?
2. Які саме особи обіймають вищезазначені посади у КНП «КМПБ № 2» (зазначити П.І.П., номер кабінету, приймальні дні, службовий телефон)?
3. Хто саме відповідає за розміщення інформації на офіційному веб-сайті КНП «КМПБ № 2», та навмисно на спотворив посаду заступника директора з медичного забезпечення населення Кондратенка В.Я. перетворивши її в посаду "заступник головного лікаря з медичного забезпечення", щоб вводити в оману пацієнток?
Дуже прошу сприяти доступу до публічної інформації всіх вагітних, які бажають народжувати у КНП «КМПБ № 2».

З повагою,

Семенюк Наталя

health, Департамент охорони здоров’я

1 Attachment