Посадові оклади, оплата відпусток, присутність на роботі Горобея В.О. та Пехньо Т.В.

Семенюк Наталя

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Частиною 5 статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації» визначено, що не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно, отже:

Прошу надати наступну інформацію: скільки днів заступник директора Пехньо Т.В. перебувала на лікарняному у грудні 2020 року, січні 2021 та лютому 2021 року? Прошу зазначити конкретні дати лікарняного.
Скільки днів заступник директора Пехньо Т.В. перебувала у відпустці у зв’язку із навчанням (тематичним удосконаленням) у грудні 2020 року, січні 2021 та лютому 2021 року? Прошу зазначити конкретні дати.
Керуючись зазначеними у запиті нормами законодавства прошу повідомити, який посадовий оклад у заступника директора КНП «КМПБ № 2» Пехньо Т.В. та в.о. директора Горобея В.О. станом на 01.02.2021 року?
Надати інформацію які конкретно виплати (окремо зазначити − заробітна плата, премія, відрядження, відпускні, лікарняні, матеріальна допомога на вирішення соціально-побутових питань) входять до заробітної плати Пехньо Т.В. та Горобея В.О. з грудня 2020 року по лютий 2021 року окремо за кожен місяць?

З повагою,

Семенюк Наталя

health, Департамент охорони здоров’я

1 Attachment