Посадова інструкція Вікторії Полякової - повторний запит

Руднік Вікторія Олександрівна

Доброго дня!

Отримавши відповідь № 4-із від 15.01.2021 щодо посадової інструкції головного спеціаліста департаменту освіти і науки Криворізької міської ради - Вікторії Полякової та інших пунктів запиту від 11.01.2020р. склалася думка, що мені було надано відписку, або недостовірну інформацію. Тому що витяг має мати іншу форму, копія має мати дату, а посадова інструкція має бути підписана особою, яка виконує ці обов'язки.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Посадова інструкція головного спеціаліста департаменту освіти і науки Криворізької міської ради - Вікторії Полякової.

2. Документ на підставі якого було прийнято Вікторію Полякову на посаду головного спеціаліста департаменту освіти і науки Криворізької міської ради

3. Документ, який підтверджує відповідність займаній посаді Вікторії Поляково. (кваліфікаційні вимоги тощо)

Всі документи, прошу надати завірені належним чином!

Прошу надати відповідь на запит у встановлений законом строк. В разі ненадання або надання неповної інформації, бездіяльність розпорядника буде оскаржено відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Руднік Вікторія Олександрівна

Виконавчий комітет Криворізької міської ради

1 Attachment

, Foi+request-79949-69a67035.

--
,
Uon-kr mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]