Посадова інструкція Валерії Дуднік - повторний запит

Руднік Вікторія Олександрівна

Доброго дня!

Отримавши відповідь № 3-із від 15.01.2021 щодо посадової інструкції завідувача сектору контролю та організаційно-документального забезпечення департаменту освіти і науки Криворізької міської ради - Валерії Дуднік та інших пунктів запиту від 11.01.2020р. склалася думка, що мені було надано відписку, або недостовірну інформацію. Тому що витяг має мати іншу форму, копія має мати дату, а посадова інструкція має бути підписана особою, яка виконує ці обов'язки.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Посадова інструкція завідувача сектору контролю та організаційно-документального забезпечення департаменту освіти і науки Криворізької міської ради - Валерії Дуднік.

2. Документ на підставі якого було прийнято Валерію Дуднік на посаду завідувача сектору контролю та організаційно-документального забезпечення департаменту освіти і науки Криворізької міської ради.

3. Документ, який підтверджує відповідність займаній посаді Валерії Дуднік. (кваліфікаційні вимоги тощо)

Всі документи, прошу надати завірені належним чином!

Прошу надати відповідь на запит у встановлений законом строк. В разі ненадання або надання неповної інформації, бездіяльність розпорядника буде оскаржено відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Руднік Вікторія Олександрівна

Виконавчий комітет Криворізької міської ради

2 Attachments