Посадова інструкція "Фахівець ІРЦ"

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Я звернулася 30.08.2021 до Мінекономіки України з запитом:
«Згідно ЗМІН, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України щодо організації навчання осіб з особливими освітніми потребами, затверджених постановою КМУ від 21.07.2021 № 765, посади педагогічних працівників інклюзивно-ресурсних центрів («практичний психолог», «вчитель-реабілітолог», «вчитель-логопед, «вчитель-дефектолог») будуть прирівнені до посади «фахівець (консультант) ІРЦ».
На сьогодні Міністерством економічного розвитку України опрацьовуються пропозиції Міністерства освіти і науки України щодо даних змін до Національного класифікатора професій України ДК 003:2010.
Будь ласка, дайте відповідь на питання:
Якщо посадова інструкція складається НА ПОСАДУ (професію), передбачену в штатному розписі (в нашому випадку – на «фахівця ІРЦ»), А НЕ НА КОНКРЕТНУ ОСОБУ, яка буде обіймати цю посаду, то як скласти посадову інструкцію на посаду «фахівець ІРЦ, якщо кожний з даних фахівців має свій напрямок роботи (логопед, дефектолог, реабілітолог, психолог)»?

Отримала відповідь: «Зазначений лист містить прохання про надання роз’яснення законодавства, що потребує створення нового документу, тому відповідь Вам буде надано у термін, визначений Законом України “Про звернення громадян”».

Відповідно до ч. І ст. 20 ЗУ «Про звернення громадян» (02.10.1996 № 393/96-ВР) звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання. якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, керівник відповідного органу, підприємства, установи, організації або його заступник встановлюють необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення. При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати сорока п'яти днів».
Чому на моє звернення прострочено термін надання відповіді, чим порушено ЗУ «Про звернення громадян»?

З повагою,

Людмила

zvorot_zv, Міністерство економіки

1 Attachment

Відповідь Вам було надано листом Мінекономіки від 07.09.2021 за № 4803-07/44308-09 на поштову адресу [email address]. Копія листа додається .

З повагою
Відділ організації роботи зі зверненнями громадян та доступу до публічної інформації

показати цитоване