Посадова інструкція "Фахівець ІРЦ"

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Людмила, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Згідно ЗМІН, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України щодо організації навчання осіб з особливими освітніми потребами, затверджених постановою КМУ від 21.07.2021 № 765, посади педагогічних працівників інклюзивно-ресурсних центрів («практичний психолог», «вчитель-реабілітолог», «вчитель-логопед, «вчитель-дефектолог») будуть прирівнені до посади «фахівець (консультант) ІРЦ».
На сьогодні Міністерством економічного розвитку України опрацьовуються пропозиції Міністерства освіти і науки України щодо даних змін до Національного класифікатора професій України ДК 003:2010.

Будь ласка, дайте відповідь на питання:
Якщо посадова інструкція складається НА ПОСАДУ (професію), передбачену в штатному розписі (в нашому випадку – на «фахівця ІРЦ»), А НЕ НА КОНКРЕТНУ ОСОБУ, яка буде обіймати цю посаду, то як скласти посадову інструкцію на посаду «фахівець ІРЦ, якщо кожний з даних фахівців має свій напрямок роботи (логопед, дефектолог, реабілітолог, психолог)?

З повагою,

Людмила

zvorot_zv, Міністерство економіки

Доброго дня. Міністерство економіки України отримало Ваш електронний лист та повідомляє.
Відповідно до частини першої статті 1 Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація – відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, яка була отримана або створена у процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.
Зазначений лист містить прохання про надання роз’яснення законодавства, що потребує створення нового документу, тому відповідь Вам буде надано у термін, визначений Законом України “Про звернення громадян”.

Реєстраційний номер Вашого звернення Л-3789-21 від 30.08
З повагою
Відділ організації роботи зі зверненнями громадян та доступу до публічної інформації

показати цитоване