посада Урядового уповноваженого з питань гендерної політики

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви ГО Центр UA, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

-скільки заяв подано на конкурс на зайняття вакантної посади Урядового уповноваженого з питань гендерної політики? хто ці люди, які у них компетенції?
- хто є переможцем?
- хто персонально приймає це кадрове рішення? чи складено комісію для розгляду заяв претендентів? хто у неї входить?

З повагою,
Ганжа Олена Миколаївна

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

1 Attachment

ГО «Центр UA»
О. ГАНЖІ
[FOI #28676 email]
[email address]

Шановна Олено Миколаївно!

За результатами розгляду Ваших аналогічних за змістом запитів від 01.12.2017, що надійшли до Секретаріату Кабінету Міністрів електронною поштою, в межах компетенції повідомляємо.
Згідно із статтею 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Для участі у конкурсному відборі на зайняття вакантної посади Урядового уповноваженого з питань гендерної політики (далі – конкурсний відбір) було подано 7 заяв від кандидатів. У конкурсному відборі взяли участь 6 кандидатів, оскільки один кандидат не з’явився.
Конкурсний відбір здійснювався комісією (склад додається) відповідно до наказу Державного секретаря Кабінету Міністрів України від 13.11.2017 № 193 із залученням незалежних міжнародних експертів.
За результатами конкурсного відбору переможцем визначено Левченко Катерину Борисівну. Із вказаною інформацією Ви також можете ознайомитися на Урядовому веб-порталі (www.kmu.gov.ua) у розділі «Проведення конкурсів» за посиланням: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish....
Пунктом 2 Положення про Урядового уповноваженого з питань гендерної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 07.06.2017 № 390, визначено, що Урядовий уповноважений призначається на посаду та звільняється з посади Кабінетом Міністрів за поданням Прем’єр-міністра України. Кандидатуру на посаду Урядового уповноваженого вносить на розгляд Прем’єр-міністра України Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України.
Також інформуємо, що відповідно до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів від 25.05.2011 № 583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади» Секретаріат Кабінету Міністрів не є розпорядником інформації за запитами стосовно інформації, яка може бути отримана шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних або яка потребує створення в інший спосіб.

Додаток: на 1 арк.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

показати цитоване