Порушення законодавства при План підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік, № 1251-VI від 20.09.2011р.

Доброго дня!

Україна, м. Одеса, вул. Новікова 2а, буд. 42а
Тел./факс: + 38048 795 44 02,
e-mail: [email address]
ЄДРПОУ: 23211432

Запит на отримання публічної інформації
(в порядку ст. 19 ЗУ «Про доступ до публічної інформації»)

Відповідно до статті 34 Конституції України кожному гарантовано право на отримання, зберігання та поширення інформації. Гарантія права на інформацію забезпечується обов’язком органів державної влади та органів місцевого самоврядування, як розпорядників інформації, оприлюднювати інформацію, яка була отримана або створена в процесі їхньої діяльності згідно зі статтями 3, 4, 14 Закону України «Про доступ до публічної інформації».
Згідно зі статтею 5 Закону України «Про доступ до публічної інформації» доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на інформацію, при цьому згідно зі статтею 19 цього самого закону запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.
За інформацією, отриманою від постійної комісії Одеської міської ради з питань транспорту, дорожнього господарства, зв’язку та морегосподарського комплексу на засіданні комісії, яке відбулось 11 січня 2019 року було прийнято рішення врахувати зауваження антикорупційної експертизи, проведеної нашою ГО, та внести зміни до рішення Одеської міської ради Одеської міської ради № 1251-VI від 20.09.2011р. «Про затвердження Положення про організацію та порядок паркування транспортних засобів в м. Одесі».
За інформацією, отриманою від Директору департаменту з організації роботи Одеської міської ради Лаврентьевої О.Л., ЗПІ - 25/мр, від 18.02.19 р. "В плані роботи Одеської міської ради VII скликання на 2019 р. затверженому рішенням № 3981-VII від 12.12.2018 р. заходи з виконання вишезазначеного доручення постійної комісії Одеської міської ради - відсутні"
Зважаючи на вищенаведене, відповідно до статей 5, 6, 13 Закону України «Про доступ до публічної інформації», статей 5, 6 Закону України «Про інформацію», прошу повідомити та надати копії відповідних документів:
1. Чи виконано посадовими особами Одеської міської ради вимоги Закону України «Про основні засади державної політики в сфері господарської діяльності» та внесено в План підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік проект рішення про внесення змін до рішення Одеської міської ради № 1251-VI від 20.09.2011р. «Про затвердження Положення про організацію та порядок паркування транспортних засобів в м. Одесі».
2. Прошу надати копію відповідного рішення Одеської міської ради.
Відповідно до статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» просимо надати відповідь протягом 5 робочих днів з дня отримання запиту.
Відповідь просимо напрвити заявнику на поштову адресу: 65033, м.Одеса, вул.Новікова 2а, буд.42а, та направити на електрону пошту [email address].
У випадку, якщо запитувана інформація буде перевищувати 10 сторінок, гарантуємо відшкодування фактичних витрат на копіювання та друк згідно зі статтею 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації».
Звертаємо Вашу увагу, що у випадку ненадання відповіді на запит або надання неповної інформації, ми будемо змушені звертатись за захистом свого права на інформацію до суду або вимагати притягнення Вас до адміністративної відповідальності за статтею 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення

Голова правлiння І.В.Француз

Міністерство юстиції України

3 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]

Доброго дня!

От же, згідно наданих документів, посадовими особами Одеської міської ради не виконані вимоги Закону України «Про основні засади державної політики в сфері господарської діяльності» та не внесено в План підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік проект рішення про внесення змін до рішення Одеської міської ради № 1251-VI від 20.09.2011р. «Про затвердження Положення про організацію та порядок паркування транспортних засобів в м. Одесі».

Що є порушенням діючого Законодавства.
Зазначимо, що це і порушення Корупційне.

З повагою,

Игорь