Порушення в маршрутках

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олексій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

в багатьох маршртуках міста відбуваються регулярні порушення, зокрема водії набирають в салон людей більше, ніж передбачено місткістю маршрутки. Зокрема регуряно стикаюся з такими порушеннями на маршрутах 41, 54, 55. Водії на зауваження зазвичай не реагують. Скажіть, будь ласка, кому скаржитися у випадках, коли водій набирає в салон більше людей, ніж передбачено, і до кого звертатися, щоб навели з цим порядок?

З повагою,

Олексій

public, Харківська міська рада

Шановний Олексію!

В запиті на інформацію, який надійшов від Вас, не вказано розпорядника інформації, до якого Ви бажаєте з цим запитом звернутися.
З метою забезпечення реєстрації та розгляду запиту на інформацію згідно чинного законодавства, пропонуємо Вам вказати цей обов’язковий реквізит (наприклад, Харківській міській раді, Харківському міському голові, директору Департаменту освіти...) або заповнити бланк запиту на інформацію, який розміщено за адресою: http://www.city.kharkov.ua/ru/publichnay..., та надіслати запит на нашу адресу вдруге.
--------------------------------------------------------------------
З повагою,
відділ забезпечення доступу до публічної інформації
Департаменту діловодства Харківської міської ради
mailto: [Харківська міська рада request email]

показати цитоване