Порушення строків виплат.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Людмила Кучеряєва, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Людмила Кучеряєва

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Доброго дня!Постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 505 «Про надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» затверджено Порядок надання такої допомоги.
УПСЗН Дніпровського району,Дніпропетровської обл.порушені строки виплати для ВПО Кучеряева Л.С.У телефоному режимі було пояснено, що відсутне фінансування.
Жителі, які були зареєстровані пізніше, вже отримали компенсацію.Адреса реєстрації Кучеряєвої Л.С.:с.Чумаки, вул.Меліоративна 7б,кім.21.
Прошу надати відповідь у призначений законодавством термін щодо фінансування програми виплат для ВПО за період листопад 2020-квітень 2021р.Та з якої причини виплати не були виконані у рамках закону.
У разі відмови цих виплат, прошу надати пояснення .
Адреса для кореспонденції:с.Чумаки, вул.Меліоративна 7б, кім.21.тел. для зв!язку 0964577216.

З повагою,

Людмила Кучеряєва

публичной информации сектор,

1 Attachment