Порушення прав дитини на освітній процес та на забезпечення підручниками

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Тетяна Леонідівна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Тетяна Леонідівна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, повторно прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- накази по програмі НУШ в Яготинському районі, в яких зазначаються джерела фінансування даної програми відповідно до державного та регіонального проектів.
- хто допустив, що діти розпочали навчальний рік без підручників і коли вони з'являться?
- хто займається замовленням підручників в Яготинському районі і відповідальний за зрив навчального процесу?
- чому начальник відділу освіти молоді і спорту Яготинської РДА Онищенко В.І. заохочує неправомірне стягування коштів з батьків на придбання підручників- зошитів з батьків дітей, які навчаються в класах НУШ , спонукаючи їх купувати за власний кошт, хоча угоди з батьками про співфінансування програми ніхто не укладав?
-яким чином розподіляються бюджетні кошти відповідно до програм?

Прошу зауважити, у разі ненадання чи надання неповної інформації, я оскаржуватиму вашу бездіяльність (як розпорядника) відповідно до статті 23 ЗУ "Про доступ до публічної інформації" до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Тетяна Леонідівна

Яготинська райдержадміністрація

Дякуємо, отримали.
Вдалого дня!