Порушення п.1, п.5 документа ВИМОГИ до доменних імен державних органів в українському сегменті інтернету

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Чому у домени GOV.UA Вашого офіційного веб-сайту www.oblradack.gov.ua і веб-сайту www.ck-oda.gov.ua -це сайт Управління комунікацій Черкаської обласної державної адміністрації відсутні латинські литери?

Згідно п.1, п. 5 документа "ВИМОГИ до доменних імен державних органів в українському сегменті інтернету", які ЗАТВЕРДЖЕНИ постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015-го. № 851, державні органи (далі- реєстранти) реєструють доменні імена для забезпечення представлення в Інтернеті своїх офіційних веб-сайтів, надання доступу через Інтернет до електронних реєстрів, баз даних та інших електронних інформаційних ресурсів, використання і обміну повідомленнями електронної пошти.
Кабінет міністрів України постановив наступне - для реєстрації доменного імені офіційного веб-сайту в інтернеті реєстранті використовуютьу домени GOV.UA - слово (словосполучень) латинськими літерами, що відповідає повному чи скороченому офіційному найменуванню реєстранта або абревіатурі його офіційного найменування.
Аналогічно, веб-сайту Національної поліції України www.cyberpolice.gov.ua відсутні латинські литери і яка блокує формат пошти [email address] - це моє ім'я пошти в Кабінете електронних сервісів Міністерства юстиції України в режімі on-line, і вона, пошта,використовується для здійснення службового листування виключно електронних поштових скриньок, розміщених на серверах, які перебувають у доменній зоні GOV.UA

Ви також порушуєте Статут Всесвітнього поштового союзу(*)
(укр/рос). Документ 995_101, чинний, поточна редакція — Редакція від 12.08.2008, підстава - 055_014 .

Ваша відповідь для нас важлива і важливий подальший діалог, так як економічний злочин корупірованних комунальних структур знищує громадян Украіни та і краде гроші з держави через соціальну допомогу-субсидії. Термін виконання вмісту листа дуже важливий.

З повагою, Голова ОГБЖБ "Інерта" Яшина Віланіса Вікторівна

З повагою,

Віланіса